IT eelarve

IT eelarve

Lisa analüüs, mis oli eelarve koostamise juures keerulist, rasket. Millist infot oleksid vajanud veel? Kas said piisava info? Kellelt? Miks on oluline koostada lasteaia it-eelarve? Mis on selle plussid? Miinused?

See oli minu esimene IT eelarve koostamine, alguses oli keeruline arusaada eesmärki ja kuidas seda teha. Aluseks võtsin näidet ja koostasin sama tabelit. Pärast tekkis selgus ja edasi ei olnud väga keeruline. Eearve koostamiseks mul oli vaja IT tarkvara kaardistus, millest sain teada lasteaia tehnika olukorrast ja plaanidest. Minu lasteaias ei koosta IT eelarvet ja direktor ei saanud mulle aidata, kuid vastas minu küsimustele.

IT eelarve koostamine on vajalik ja üsna kasulik. IT valdkonna puudutavad kuulud on vaja ette planeerida ja lasteaia finantseerimist arvestada. Samas võivad tekkida väljamimekud, millised juhtuvad ja neid on keeruline ette planeerida. Eelarve aitab ka aasta lõpus analüüsi teha.

Plussid: Kuulutused on läbi mõeldud ja terve aasta sisse planeeritud. Eelarve aitab ülevaatlikult aru saada tekivad kuulutusi ja väljaminekud on põhjendatud.

Miinused: Võivad tekkida väljaminekud, ootamatud kuulutused.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s